Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Senior Controller in Amsterdam

Noord-Holland | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Beschrijving

Wat maakt Deloitte een interessante organisatie voor jou?

Met kantoren in heel Nederland - waaronder het gloednieuwe en innovatieve pand op de Zuidas, The Edge - en ruim 5.000 medewerkers is Deloitte een toonaangevende organisatie op het gebied van Audit, Risk Advisory, Tax & Legal, Consulting en Financial Advisory Services. Topics als cyber, digital en (data) analytics hebben een belangrijke plaats in onze proposities naar de klant. Bijzonder aan onze organisatie is de continue aandacht voor innovatie, op allerlei vlakken. De cultuur kan het best omschreven worden als informeel, jong en ambitieus.

Waarom zou jij bij ons Finance & Control team willen horen?

De afdeling Finance & Control is verantwoordelijk voor de Deloitte brede planning en control cyclus. Het team van 17 personen bestaat uit Business, Cost en Risk controllers en een aantal (assistent) controllers, waarvan een viertal werkzaam is vanuit India. Elke controller is verantwoordelijk voor een eigen function, marktsegment of een deelgebied daarvan. Als Senior Controller onderhoud je direct contact met de stakeholders die verantwoordelijk zijn voor een Function of Marktsegment. De werksfeer binnen onze afdeling is open, informeel en collegiaal.

In jouw rol als Senior controller ligt de focus op de beheersing van het werkkapitaal en heb je een coördinerende rol inzake het financiële deel van ons Integrated Annual Report. In deze rol werk je intensief samen met de business controllers binnen Finance & Control en heb je tevens regelmatig contact met andere afdelingen. Vanzelfsprekend heb je ook contact met de partners van Deloitte ten aanzien van het werkkapitaal dat zij beheren. Daarnaast onderhoud je contact met de controlerend accountant.

Tot jouw werkzaamheden behoren onder andere het beoordelen van de operationele processen welke het werkkapitaal raken. Op basis van je beoordeling stel je verbetervoorstellen op en realiseer je deze in samenwerking met de betrokken afdelingen. Daarnaast stel je een planning op voor de financiële (jaar)afsluiting en zorgt ervoor dat de planning wordt gehaald, je schrijft ‘position papers’ over onder andere waarderingsvraagstukken en stemt deze af met de manager Finance & Control en controlerend accountant.

Wat hopen we in jou te vinden?

Onze ideale Senior controller;

 • is een sterke relatiemanager en tevens een adviseur met een onafhankelijke mening naar de interne klant.
 • heeft een universitaire studie Accountancy of Bedrijfseconomie afgerond en beschikt over WO werk- en denkniveau
 • een RA opleiding is een pré
 • beschikt over actuele kennis van en heeft ervaring met IFRS en Nederlandse verslaggevingsvereisten.
 • is toe aan een volgende carrièrestap met bij voorkeur 8 tot 10 jaar relevante werkervaring
 • heeft deze werkervaring bij voorkeur opgedaan binnen een Big Four kantoor.
 • beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend.
 • is ambitieus, doortastend, een teamspeler en in staat om onder druk te presteren.
 • heeft gevoel voor humor en brengt ook gezelligheid in het team.

Wanneer jij onze ideale collega bent, zal je binnen ons team een interessante rol krijgen, waarin je ambitie de grens van de mogelijkheden bepaald. Qua persoonlijkheid ben je in staat om de rol als business partner op te pakken. Je bent analytisch ingesteld, hebt een visie en stuurt op resultaten. In de dienstverlening naar je klant weet je een goede balans te vinden tussen vasthoudendheid en servicegerichtheid.

Wat bieden wij jou?

Van ons mag je verwachten dat;

 • we je voldoende ontwikkelmogelijkheden bieden,
 • je jouw rol op een flexibele manier kunt uitvoeren, onder meer omdat we goede ondersteunende middelen bieden om het werk op zowel tijd- als plaatsonafhankelijke manier te kunnen uitvoeren.
 • we je helpen als je tegen uitdagingen of vragen aanloopt; we werken immers uiteindelijk aan dezelfde doelstellingen.
 • je vrijheid krijgt om de functie - binnen de meegegeven kaders - uit te voeren; ondernemerschap wordt dus gewaardeerd, net als een actieve houding ten aanzien van netwerken.
 • we je opnemen in een gezellig, enthousiast en uitstekend presterend team.

Natuurlijk bieden we ook een marktcompetitief salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden die passen bij de functie; 26 vakantiedagen, goede pensioenregeling, een iPhone 6, een laptop met 4G, een leaseauto en een NS Business Card.

Word jij uitgedaagd door deze functie?

Neem dan vandaag nog contact met ons op voor een kennismaking. Klik op onderstaande button en vul je gegevens in.

Past de geschetste functie niet bij jou, maar ken je iemand die perfect in het geschetste profiel past? Stuur deze vacature dan door.

Voor vragen over deze vacature kun je bellen met Madelon van Wanrooy op telefoonnummer +31 88 288 7877.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Senior Controller in Amsterdam

Wat maakt Deloitte een interessante organisatie voor jou? Met kantoren in heel Nederland - waaronder het gloednieuwe en innovatieve pand op de Zuid...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.