Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Consultant Regulatory Reporting IT Risk Consulting, Financial Services in Amstelveen

De... Volg jij de ontwikkelingen in de financiële sector op de voet en ben je geïnteresseerd in de grote en talrijke effecten van wijzigende wet- en regelgeving op de financiële sector? Kun jij een vertaling...

Wat wij bieden:

  Beschrijving

  De functie

  Volg jij de ontwikkelingen in de financiële sector op de voet en ben je geïnteresseerd in de grote en talrijke effecten van wijzigende wet- en regelgeving op de financiële sector? Kun jij een vertaling maken van wet- en regelgeving en financiële instellingen adviseren en begeleiden bij het selecteren en implementeren van IT oplossingen voor de totstandkoming van rapportages aan (internationale) toezichthouders? En wil jij je verder ontwikkelen op dit gebied? Dan zijn wij opzoek naar jou!

  KPMG IT Risk Consulting Financial Services ondersteunt internationale banken, verzekeringsmaatschappijen, pensioenfondsen en leasemaatschappijen met IT advisering, begeleiding en controle op het gebied regulatory reporting. Deze brede focus komt tot uitdrukking in de verschillende opdrachten die IT Risk Consulting Financial Services uitvoert. Zo heeft onze afdeling momenteel een groot aantal opdrachten op het gebied van Regulatory Reporting:

  • Wij adviseren een aantal toonaangevende internationale groot banken over de toepassing en implementie van CRD IV regelgeving.
  • Wij begeleiden klanten bij de selectie en implementatie van rapportage systemen.
  • Wij controleren de verwerking van de CRD IV regelgeving in de verschillende rapportages naar internationale toezichthouders.
  • Wij adviseren verschillende partijen op het gebied van AIFMD, MIFID, EMIR en andere financieel gerelateerde wet- en regelgeving.
  • Wij adviseren en begeleiden een groot aantal internationale groot banken over de toepassing van Recovery en Resolution Planning.

  Kortom, een breed speelveld, waarin alle facetten van en kennis over de financiële sector, toezichthouders, marktontwikkelingen, producten, processen, data en IT op verschillende manieren worden gecombineerd. Klik voor meer informatie over KPMG IT Risk Consulting.

  Voor onze afdeling IT Risk Consulting Financial Services zijn wij op zoek naar ervaren consultants. Aan jou als ervaren professional de uitdaging om te werken voor uiteenlopende projecten bij (internationale) klanten waarbij jij toegevoegde waarde levert. Deze toegevoegde waarde uit zich door het tijdig signaleren van risico’s omtrent planning, scope en budget, alsmede het geven van terugkoppeling over de inhoudelijke kwaliteit van project deliverables. Daarbij acteer jij als een kritisch klankbord voor de project stuurgroep en het bestuur van de klantorganisatie zodat, indien nodig, tijdige bijsturing van het project kan plaatsvinden. Als senior consultant lever jij daarmee een belangrijke bijdrage aan het bereiken van de projectdoelstellingen en lever je geslaagde IT projecten op.

  Het profiel
  • Je hebt een afgeronde WO opleiding, bijvoorbeeld (technische) bedrijfskunde, bedrijfseconomie, bestuurlijke informatiekunde, of technische bestuurskunde.
  • 3 tot 5 jaar werkervaring met compliance, risk management of controle activiteiten.
  • Je bent een kwaliteitsgerichte, analytisch sterke en ondernemende teamspeler.
  • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel Nederlands als Engels.
  • Je bent niet alleen iemand die leergierig en initiatiefrijk kansen creëert, maar ook iemand die  mensgericht, betrouwbaar en doortastend te werk gaat.
  Ons aanbod

  KPMG Nederland maakt deel uit van het internationale KPMG-netwerk, wereldwijd toonaangevend in Audit, Tax en Advisory. Met een heldere visie, sterke waarden en gedreven mensen willen we onze solide positie verder verstevigen. Wij zijn ambitieus, deskundig en internationaal georiënteerd.
   
  KPMG is een internationaal netwerk van bedrijven met persoonlijke aandacht voor medewerkers.  We hebben een sterke marktpositie. Onze mensen werken dagelijks intensief samen in een prettige en stimulerende omgeving voor aansprekende cliënten.
  Persoonlijke ontwikkeling staat centraal bij KPMG. Met gerichte training, opleiding en coaching helpen we onze medewerkers te excelleren en het beste uit zichzelf te halen.

  KPMG staat open voor alle talenten. Met de meest uiteenlopende competenties. Vrouwen en mannen. Jong en oud. Ongeacht je culturele achtergrond, seksuele geaardheid of arbeidsbeperking. Samen pakken we de uitdaging op. Met elkaar. Met de klant

  Bij ons krijg je dan ook een uitstekend pakket aan primaire en secundaire (een leaseauto, laptop, smartphone, onkostenvergoeding en een premievrij pensioen), arbeidsvoorwaarden afgestemd op de laatste ontwikkelingen in de markt.

  Meer informatie en solliciteren

  Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met de verantwoordelijke recruitment adviseur. Direct solliciteren? Klik dan op onderstaande 'solliciteer' button.

  Screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Een individueel assessment kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

  Extra informatie

  Plaats
  Amstelveen

  Amstelveen | Noord-Holland | ICT / IT / Programmeur

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN

  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.