Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Manager Shared Services & Outsourcing Advisory in Amstelveen

Noord-Holland | ICT / IT / Programmeur

De... Hoe blijven organisaties concurrerend? In een globaliserende en continu veranderende markt is dit een complex vraagstuk. Shared services & outsourcing advisory, dat opereert binnen Management Consulting,...

Beschrijving

De functie

Hoe blijven organisaties concurrerend? In een globaliserende en continu veranderende markt is dit een complex vraagstuk. Shared services & outsourcing advisory, dat opereert binnen Management Consulting, gaat samen met opdrachtgevers de uitdaging aan. Wij ondersteunen wereldwijd profit- en non-profitorganisaties bij de optimalisatie en transformatie van hun bedrijfsprocessen. Van strategie, governance en implementatie tot verdere verbetering: bij de marktleider in global sourcing ervaar je de breedte van het vak.
Is de dienstverlening van een organisatie te traag, te duur of laat de kwaliteit te wensen over? Dan is het tijd om na te gaan hoe bedrijfsprocessen (bijvoorbeeld IT, Finance of HR) anders kunnen worden ingericht. Kan de IT-dienstverlening mogelijk worden uitbesteed? Of kan de Finance en HR dienstverlening beter in een Shared Service Center of een Global Business Services center worden ondergebracht? Of is het juist verstandiger om een deel van de operationele processen weer in huis te halen?
Shared services & outsourcing advisory helpt de opdrachtgever haar sourcing strategie te bepalen. En daar blijft het niet bij: ook bij uitvoering van de strategie begeleiden we opdrachtgevers. Bijvoorbeeld bij aanbestedingen, bij het opzetten van een shared services centre en door de cliënt bij de transitie en transformatie te begeleiden en te ondersteunen. Daarna pakken we graag door met het inregelen van de dienstverlening en geven we advies over governance en de inrichting van de nieuwe demand/supply-organisatie. Staat de nieuwe organisatie er eenmaal? Dan kijken we ook naar hoe processen verder verbeterd kunnen worden. Via benchmarks, assessments, audits en eventueel mediations.
 
Momenteel zijn we voor op zoek naar een Manager met een Finance en/of HR expertise in de context van Shared Service Centers en Global Business Services. In deze functie ben je mede verantwoordelijk voor het verder uitbouwen van onze services en het ontwikkelen van de markt op dit vlak. Tevens ben je verantwoordelijk voor het verdiepen van de relatie met bestaande klanten en het werven van nieuwe klanten.

Het profiel

Wij zoeken een manager die past binnen ons team en die ons team aanvult en inkleurt met zijn of haar eigen ervaring. Je herkent jezelf in elk geval in het volgende profiel:

 • Je beschikt over over een afgeronde academische studie in de richting (bedrijfs)economie, bedrijfskunde, supply chain management of heb je een technische achtergrond;
 • Je hebt relevante werkervaring binnen de Inkoopfunctie of Supply Chain danwel binnen de advieswereld danwel bij een BPO leverancier (5 - 8 jaar);
 • Je hebt aantoonbare commerciële ervaring en bent in staat om je eigen netwerk te mobiliseren en uit te breiden en om klantbehoeften te vertalen in concrete inhoudelijke en commerciële voorstellen;
 • Je bent een echte teamspeler waardoor je zowel goede relaties opbouwt met je collega’s als ook gemakkelijk omgaat met (potentiële) opdrachtgevers;
 • Communicatief ben je sterk en weet je collega's en opdrachtgevers te motiveren en te inspireren, daarbij heb je oog voor de behoeftes van anderen;
 • Je beschikt over aantoonbare affiniteit op het gebied van IT-outsourcing en/of Business Process – outsourcing in de vorm van een scriptie, stage of bijbaan;
 • Je hebt leidinggevende kwaliteiten en aangetoond complexe projecten samen met een team tot een goed einde te brengen
 • Je bent gedreven en jouw uitdaging is organisaties en de mensen die daar werken, beter te laten presteren;
 • Je bent resultaatsgericht en houdt van projectmatig werken en de afwisseling die daar bij hoort
 • Je staat open voor internationale werkomgevingen waarbij de reizen soms noodzakelijk is
 • Je hecht veel waarde aan het leveren van een hoge kwaliteit van je werk en hebt een professioneel kritische houding en een rechte rug;
 • Je hebt interesse in wereld om je heen en bent maatschappelijk betrokken.
Ons aanbod

KPMG is een internationaal netwerk van bedrijven met persoonlijke aandacht voor medewerkers.  We hebben een sterke marktpositie. Onze mensen werken dagelijks intensief samen in een prettige en stimulerende omgeving voor aansprekende cliënten.
Persoonlijke ontwikkeling staat centraal bij KPMG. Met gerichte training, opleiding en coaching helpen we onze medewerkers te excelleren en het beste uit zichzelf te halen.
 
KPMG staat open voor alle talenten. Met de meest uiteenlopende competenties. Vrouwen en mannen. Jong en oud. Ongeacht je culturele achtergrond, seksuele geaardheid of arbeidsbeperking. Samen pakken we de uitdaging op. Met elkaar. Met de klant.
 
Bij ons krijg je dan ook een uitstekend pakket aan primaire en secundaire (laptop, smartphone, onkostenvergoeding en een premievrij pensioen), arbeidsvoorwaarden afgestemd op de laatste ontwikkelingen in de markt.

Meer informatie en solliciteren

Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je direct contact opnemen met verantwoordelijke recruiter. Direct solliciteren? Klik dan op onderstaande 'solliciteer' button.

Screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Een individueel assessment kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Extra informatie

Plaats
Amstelveen

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Manager Shared Services & Outsourcing Advisory in Amstelveen

De... Hoe blijven organisaties concurrerend? In een globaliserende en continu veranderende markt is dit een complex vraagstuk. Shared services...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.