Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Consultant Payments IT Risk Consulting, Financial Services in Amstelveen

De... Volg jij de ontwikkelingen in de financiële sector en ben je geïnteresseerd in het extreem dynamische speelveld van het betalingsverkeer en de effecten van wijzigende wet- en regelgeving op deze sector?...

Beschrijving

De functie

Volg jij de ontwikkelingen in de financiële sector en ben je geïnteresseerd in het extreem dynamische speelveld van het betalingsverkeer en de effecten van wijzigende wet- en regelgeving op deze sector? Kun jij een vertaling hiervan maken en vervolgens financiële instellingen ondersteunen bij het beoordelen en implementeren van innovatieve IT oplossingen voor betalingsverkeer? En wil je je hierin verder ontwikkelen?

KPMG ITA Risk Consulting Financial Services ondersteunt banken, betaalinstellingen en andere bedrijven met IT advisering op het gebied payments. Met een brede focus voeren wij verschillende opdrachten uit. Zo adviseert onze afdeling momenteel over de toepassing en implementatie van PSD II vereisten bij een aantal toonaangevende betaalinstellingen, beoordelen wij -en adviseren wij over de risico’s en beheersmaatregelen in de betaalketen en ondersteunen wij bij de selectie en implementatie van innovatieve betaalsystemen. Kortom, een breed speelveld, waarin kennis van de financiële sector, regelgeving, marktontwikkelingen, betaalmethoden, producten, processen, data en IT op verschillende manieren worden gecombineerd. Klik voor meer informatie over KPMG IT Risk Consulting.

Voor onze afdeling ITA Risk Consulting Financial Services zijn wij op zoek naar ervaren consultants op gebied van betalingsverkeer. Aan jou als ervaren professional de uitdaging om te werken voor uiteenlopende projecten bij klanten waarbij je toegevoegde waarde levert door het vertalen van de eisen vanuit wet- en regelgeving naar innovatieve oplossingen. Daarbij acteer je als een kritisch klankbord voor een stuurgroep of het management zodat, indien nodig, tijdige bijsturing van het project kan plaatsvinden. Als senior consultant lever je daarmee een belangrijke bijdrage aan het bereiken van flexibele en betrouwbare oplossingen voor de sterk veranderende betaalketen onder invloed van veranderende eisen van klanten die op steeds meer op verschillende kanalen actief zijn.

Het profiel
  • Je hebt een afgeronde WO opleiding, bijvoorbeeld (technische) bedrijfskunde, bedrijfseconomie, bestuurlijke informatiekunde, of technische bestuurskunde.
  • 3 tot 5 jaar werkervaring met advies op de gebied van betalingsverkeer, compliance, risk management of audit-activiteiten.
  • Je bent een kwaliteitsgerichte, analytisch sterke en ondernemende teamspeler.
  • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel Nederlands als Engels.
  • Je bent niet alleen iemand die leergierig en initiatiefrijk kansen creëert, maar ook iemand die mensgericht, betrouwbaar en doortastend te werk gaat.
  • Technische kennis van bijvoorbeeld berichtenverkeer binnen payments of betaalmethoden is een pre.
Ons aanbod

KPMG Nederland maakt deel uit van het internationale KPMG-netwerk, wereldwijd toonaangevend in Audit, Tax en Advisory. Met een heldere visie, sterke waarden en gedreven mensen willen we onze solide positie verder verstevigen. Wij zijn ambitieus, deskundig en internationaal georiënteerd.
 
KPMG is een internationaal netwerk van bedrijven met persoonlijke aandacht voor medewerkers.  We hebben een sterke marktpositie. Onze mensen werken dagelijks intensief samen in een prettige en stimulerende omgeving voor aansprekende cliënten.
Persoonlijke ontwikkeling staat centraal bij KPMG. Met gerichte training, opleiding en coaching helpen we onze medewerkers te excelleren en het beste uit zichzelf te halen.

KPMG staat open voor alle talenten. Met de meest uiteenlopende competenties. Vrouwen en mannen. Jong en oud. Ongeacht je culturele achtergrond, seksuele geaardheid of arbeidsbeperking. Samen pakken we de uitdaging op. Met elkaar. Met de klant

Bij ons krijg je dan ook een uitstekend pakket aan primaire en secundaire (een leaseauto, laptop, smartphone, onkostenvergoeding en een premievrij pensioen), arbeidsvoorwaarden afgestemd op de laatste ontwikkelingen in de markt.

Meer informatie en solliciteren

Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met de verantwoordelijke recruitment adviseur. Direct solliciteren? Klik dan op onderstaande 'solliciteer' button.

Screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Een individueel assessment kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Extra informatie

Plaats
Amstelveen

Amstelveen | Noord-Holland | ICT / IT / Programmeur

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.