Helaas, deze vacature is niet actief.

Junior Network Engineer

Begrijp jij dat de IT infrastructuur het kloppende hart is van onze klanten en wil jij hen helpen zich staande te houden in deze veeleisende 24-uurs economie? Kom dan ons team versterken als Junior Network Engineer! Jouw... Onze Network...

Beschrijving

Begrijp jij dat de IT infrastructuur het kloppende hart is van onze klanten en wil jij hen helpen zich staande te houden in deze veeleisende 24-uurs economie? Kom dan ons team versterken als Junior Network Engineer!

Jouw Rol

Onze Network Engineers beheren systemen en diensten voor diverse grote klanten, zoals Eneco, HEMA, Bijenkorf en Formido. Hierbij richten wij ons op de configuratie, het onderhoud en de security.

Je kunt je wellicht voorstellen dat het onze klanten slecht uitkomt wanneer kassa’s uitvallen of PDA’s niet kunnen verbinden aan het netwerk waardoor tientallen order pickers hun werk niet meer kunnen doen. Met jouw expertise zorg jij ervoor dat dit soort situaties niet voorkomen bij onze klanten! Jij begrijpt dat alles is verbonden aan het netwerk en daarom leg je als Junior Network Engineer gemakkelijk verbanden tussen de diverse netwerkcomponenten en -systemen, en overzie je de gehele omgeving met jouw helikopter view. Het vertalen van de functionele wensen van de klant, naar een technisch design, is iets waar je goed in bent en jezelf in wilt ontwikkelen.

Je werkt in een hecht team van Network Engineers met diverse disciplines zoals Unix en Microsoft.
Om je werk goed uit te voeren is daarnaast een goede samenwerking belangrijk met de Delivery Architect en de Projectleiders. Aangezien het dagelijkse beheerwerk wordt uitgevoerd door ons off-shore team, zal je ook in nauw contact staan met je collega’s uit India.

Wat kun je bij ons verwachten?

Vanaf dag één investeren we in jouw ontwikkeling. Capgemini heeft een zeer ruim budget voor opleiding beschikbaar gesteld. Bij de Capgemini Academy in Nederland én de Capgemini University in Parijs leer je de fijne kneepjes van het infrastructure vak en consultancyvaardigheden. Ook kun je hier de officieel erkende certificaten behalen. Als Junior Network Engineer heb je, naast een persoonlijk opleidingsprogramma, vrijwel onbegrensde doorgroeimogelijkheden.

Veel Young Professionals kiezen voor Capgemini vanwege onze cultuur. Bij ons heb je alle mogelijkheden van een groot bedrijf, maar de bescheidenheid en sfeer die je eerder bij een klein bedrijf verwacht. We zijn bereid elkaar te helpen, werken op basis van vertrouwen en bieden je de vrijheid om je te ontwikkelen en nieuwe initiatieven op te pakken. Ook je arbeidsvoorwaarden zijn natuurlijk goed geregeld:

 • Een jaar contract, gebaseerd op een 40-urige werkweek, met de mogelijkheid tot verlenging
 • Eindejaarsuitkering
 • Premievrij pensioen
 • 26 vakantiedagen (je kunt er nog meer bij kopen)
 • Simkaart en laptop van de zaak en alle bijbehorende faciliteiten om flexibel en op elke locatie te kunnen werken
 • Maandelijkse mobiliteitsvergoeding die je kan gebruiken voor een lease auto of bruto uit kan laten keren.

Wie we zoeken

Wij zoeken een Junior Network Engineer met een goed analytisch vermogen, die zowel zelfstandig als in teamverband goed kan werken. Daarnaast heb je;

 • een MBO niveau 4 diploma in de richting van Netwerkbeheer met 1 tot 2 jaar relevante werkervaring of een afgeronde bachelor in de richting van Informatica of System and Network Engineering;
 • netwerk expertise: CCNA/CCNP gecertificeerd, of bezig met certificeren;
 • kennis van Linux, Unix of Microsoft producten is een pre;
 • een “OneTeam” mentaliteit, wat betekent dat alle technische disciplines constant aan het zoeken zijn hoe ze elkaar kunnen helpen;
 • affiniteit met DevOps ontwikkelingen en de automatisering van IT- en klantprocessen;
 • een aantoonbare keuze gemaakt om je verder te ontwikkelen op het gebied van netwerken;
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (zowel mondeling als schriftelijk).

Extra informatie

Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Utrecht | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.