Helaas, deze vacature is niet actief.

Corporate Recruiter Capgemini Consulting in Utrecht

Ben jij een energieke netwerker, heb je affiniteit met de Consulting wereld en is daarnaast Recruitment jouw vak? Kom dan ons team versterken als Recruiter! Jouw... Als Recruiter ben je samen met het team verantwoordelijk voor de werving...

Beschrijving

Ben jij een energieke netwerker, heb je affiniteit met de Consulting wereld en is daarnaast Recruitment jouw vak? Kom dan ons team versterken als Recruiter!

Jouw rol

Als Recruiter ben je samen met het team verantwoordelijk voor de werving en selectie van senior Professionals voor alle units binnen Capgemini Consulting Nederland. Capgemini Conulting Nederland is onderdeel van Capgemini Consulting Central Europe, the fastest growing consultancy in Central Europe. Stakeholdermanagement speelt een belangrijke rol in jouw dagelijkse taken. Je werkt intensief samen met de hiring managers , de HR-Businesspartners en met de andere recruiters en stakeholders. Je haalt energie uit het opbouwen van relaties, zowel met je (interne) klant als met de kandidaat en door jouw uitstekende inlevingsvermogen weet je de verschillende partijen op de juiste manier te benaderen.

Voornaamste taken:

 • Je introduceert kandidaten op tijdige en passende wijze bij de business-units en faciliteert en bewaakt het sollicitatieproces op voortgang en kwaliteit, van begin tot eind
 • Je fungeert als eigenaar van het sollicitatieproces en stelt je ook dusdanig op
 • Je vertegenwoordigt Capgemini Consulting op interne en externe recruitment events
 • Je bouwt aan talent community’s en onderhoudt deze zorgvuldig
 • Je draagt ideeën aan voor, en werkt mee aan het steeds beter presenteren van Capgemini als werkgever onder onze doelgroep
Het team

Met een team werken we dagelijks aan onze gezamenlijk opgestelde doelen. Recruitment marketing, een efficiënt en effectief selectieproces, sourcing, community management en data driven recruitment zijn noodzakelijke topics om de concurrentie voor te blijven. Dit alles is volop in ontwikkeling en jij kunt hier je bijdrage aan leveren.
Elke dag leren wij de (arbeids) markt en onze doelgroep beter kennen, bouwen we aan talent community’s en creëren we relevante content voor on- en offline campagnes. Zo werken we aan een uniek Employer Brand. Dit alles om het juiste talent te overtuigen, te kiezen voor Capgemini en een bijdrage te leveren aan de groei van onze organisatie.

Wat bieden wij?

Kandidaten kiezen voor ons vanwege onze cultuur. Die is open, informeel, vrolijk, leergierig en we zijn harde werkers. Je krijgt bij ons alle mogelijkheden van een groot bedrijf, maar de bescheidenheid en sfeer die je eerder bij een klein bedrijf verwacht. Wij zijn bereid om elkaar te helpen, om te werken op basis van vertrouwen en geven je de vrijheid om te leren en jezelf te ontwikkelen.

 • Marktconform salaris
 • In eerste instantie een jaarcontract
 • Premievrij pensioen
 • 26 vakantiedagen (je kunt er nog meer bij kopen)
 • Mobiliteitsvergoeding (vrij te besteden aan bijv. lease auto of NS business card)
 • Simkaart en laptop
Wie ben jij?
 • Je hebt minimaal een afgeronde HBO opleiding
 • Minimaal één jaar relevante werkervaring als recruiter (mag ook aan bureauzijde zijn)
 • Bij voorkeur ervaring als recruiter in management
 • Ervaring in effectief toepassen van social media en active sourcing
 • Je bent fulltime beschikbaar (40 uur per week)
 • Uistekende beheersing van Nederlands en Engels in woord en geschrift

Extra informatie

Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Utrecht | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.