Helaas, deze vacature is niet actief.

Business Process Engineer Data in Veghel

Beschrijving

Ben jij een Business Process Engineer die van data business maakt? Lees dan snel verder.
 
Onze afdeling Datamanagement (binnen Supply Chain Management) is een ambitieuze en sterk groeiende afdeling die verantwoordelijk is voor alle processen rondom master data binnen de ambitieuze Sligro Food Group. Met een procesgerichte insteek bouwen we aan een flexibel datafundament, waarmee we de bedrijfsprocessen nu en in de toekomst zo goed mogelijk ondersteunen. In nauwe samenwerking met gerelateerde disciplines binnen Sligro/EMTÉ , richten de teamleden zich op één of meer van de volgende aandachtsgebieden:

  • Data Governance & Datakwaliteit
  • Data Programma’s & Projectsupport
  • Data Architectuur & Dataprocessen
  • Functioneel Applicatiebeheer

Jouw focus ligt met name op de eerste twee gebieden.
 
Datamanagement is door de organisatie als een zeer belangrijk strategisch speerpunt gedefinieerd voor de toekomst.  Dit betekent ruimte voor versterking van ons team.
 
In de functie van Business Process Engineer Data werk je in teamverband (15 gedreven en ervaren collega’s) aan één of meerdere van bovenstaande aandachtsgebieden. Wij werken volgens de principes van Lean/Six Sigma. Bij veranderingen van bedrijfsprocessen analyseer je de onderliggende datastromen (op SIPOC niveau) en zorg je dat ze aan blijven sluiten.  Je neemt eigenaarschap bij vragen en problemen, stemt af met andere disciplines en je neemt het initiatief voor duurzame verbeteringen. Bij al je activiteiten zorg je dat het vanuit dataperspectief klopt, werkt en landt.

Dit verwachten wij van jou

Jouw hart gaat sneller kloppen als je data kan analyseren en vervolgens kan snappen wat er aan de hand is. Dit kun je vervolgens in begrijpelijke taal uitleggen aan collega’s. Je hebt veel positieve energie, kan snel schakelen en je kunt op een tactvolle manier mensen op één lijn brengen. Collega’s ervaren jou als een prettige persoon die snel van begrip is. Je weet wat procesgericht werken betekent in de dagelijkse praktijk  (SqEME ervaring is een pré) en je bent zeer resultaatgericht.  Je hebt een academisch werk- en denkniveau (bijvoorbeeld technische bedrijfskunde of bedrijfskundige informatica)  en kunt zowel op conceptueel niveau advies geven als de praktische vertaalslag maken naar de dagelijkse uitvoering. Je hebt affiniteit met data en ICT en het geduld om te zorgen dat ook de details in orde zijn waar het op dataniveau om draait. Duurzaam verbeteren vanuit ondernemerschap is jouw passie.

Competenties
Klantgericht samenwerken, resultaatgericht werken, initiatief nemen, communiceren, analytisch vermogen, systematisch denken, creativiteit en innovatie.

Extra informatie

Plaats
Veghel
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Veghel | Noord-Brabant | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.