Helaas, deze vacature is niet actief.

Studentenbijbaan: Sales Representative in Delft

Beschrijving

Studentenbijbaan: Sales Representative

Ben je (HBO / WO) student en ben je op zoek naar een afwisselende en uitdagende baan bij een groeiende internationale organisatie? Dan is deze vacature zeker het lezen waard. Voor ons Lead Generation-team zoeken we Sales & Marketing Representatives die interesse hebben in de wereld van software en IT én enthousiast worden van sales en (online) marketing.

Studentenbijbaan in Delft: Sales Representative

Welkom bij Lead Generation! De afdeling waar studenten zich richten op het genereren van nieuwe leads. Bij TOPdesk maken wij het softwareproduct “TOPdesk”, dit pakket ondersteunt ICT-, HR- en Facilitaire afdelingen van zo’n 4500 van onze klanten over de gehele wereld. Onze afdeling Lead Generation zorgt er voor dat ook de rest van de wereld meer over onze software te horen krijgt. Een deel van je werkzaamheden bestaat uit het benaderen van potentiële klanten, dit kan op een groot aantal verschillende manieren gebeuren; van telefonisch contact en online marketing tot het organiseren van evenementen.

Werken bij Lead Generation

Wanneer je bij Lead Generation aan de slag gaat kom je terecht in een team van +/- 20 gezellige en gemotiveerde studenten die allemaal (zeer uiteenlopende) HBO of WO studies volgen en daarnaast bij TOPdesk werken. Samen gaan jullie aan de slag om zowel potentiële klanten als bestaande klanten te benaderen.

De dag begint vaak met een ‘aftrap’ met het team: wie is waar mee bezig en wie gaat wat doen? Een deel van je tijd besteed je aan bedrijven bellen het andere deel werk je samen met onze fulltime marketeers om het marketingjaarplan te realiseren. Dit plan maakt inzichtelijk welke kansen er liggen; soms per branche, maar ook per discipline (ICT, FM, HR) zodat Lead Generation ‘per kans’ ideeënvorming kan doen en er ook doelgerichte communicatie voor kan opbouwen. Inzichten ontstaan vaak letterlijk via het directe klantcontact; de ‘belletjes’ die we dagelijks plegen. Het doel in dit acquisitieproces is de klant te leren kennen, hun situatie zo goed mogelijk te begrijpen en inspelen op kansen. Je beantwoordt vragen, verstuurt extra informatie, zoekt het antwoord op een vraag uit als je deze niet gelijk kunt beantwoorden en onderhoudt het zakelijke contact. Tenslotte worden we blij als jij initiatieven neemt om het marketing-denken binnen Lead Generation te vergroten.

Dankzij het afwisselende werk en de vele trainingen kun jij je bij TOPdesk uitstekend ontwikkelen. Er zijn bij TOPdesk diverse mogelijkheden voor het volgen van stages en daarnaast zijn er binnen sales en marketing ook diverse doorgroeimogelijkheden, zowel parttime als fulltime.

Waarom wil je deze studenten bijbaan?
  • Veel flexibiliteit in hoe je je uren indeelt; uit eigen ervaring weten we dat je als student bijvoorbeeld in een tentamenweek andere prioriteiten hebt;
  • Als Marketing & Sales Representative ga je alles leren over onze software, onze klanten en over het servicemanagement-vakgebied. Je krijgt training in klantgericht werken, gesprekstechnieken en je leert veel over marketing in de praktijk;
  • Omdat het jou supercool lijkt om te leren hoe marketing en sales werkt voor een internationale product-organisatie;
  • Je krijgt veel vrijheid om jouw ideeën vorm te geven;
  • Je maakt deel uit van een winning team: TOPdesk is marktleider in Nederland;
  • Vanwege de leergierige en vrolijke sfeer binnen ons team.

Extra informatie

Plaats
Delft
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Delft | Zuid-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.