Helaas, deze vacature is niet actief.

Java Developer Marketing in Utrecht

Hoe maak... onze klanten blij? Met ruim 8 miljoen klanten, 30 miljoen maandelijkse bezoekers en zo’n 15 miljoen artikelen, is bol.com het grootste online retail platform in Nederland en België. Data-gedreven, ambitieus,...

Beschrijving

Hoe maak jij onze klanten blij?

Met ruim 8 miljoen klanten, 30 miljoen maandelijkse bezoekers en zo’n 15 miljoen artikelen, is bol.com het grootste online retail platform in Nederland en België. Data-gedreven, ambitieus, avontuurlijk (fouten maken is toegestaan, als je er maar van leert) en altijd op zoek naar manieren om e-commerce grenzen te verleggen, willen we het leven van klanten leuker en makkelijker maken. En dat is precies wat onze 350 IT-professionals, verdeeld over meer dan 60 autonome Scrum teams, elke dag doen. Jij straks ook?

Wat je doet als Java Developer Marketing

Als het om SEO gaat, hebben we een duidelijke ambitie: we willen de top 3 van de organische Google zoekresultaten bereiken en vasthouden. En dus spelen we slim in op actuele SEO trends, aangedreven door onze Java Backend Service op basis van Spring, Java8 en Tomcat. En ja, we zijn ook verantwoordelijk voor het genereren van de URL’s van onze website. Voor wat betreft SEA maken we gebruik van streaming applicaties die data binnen ons landschap verzamelen, zodat we de juiste producten in Google Shopping krijgen. De applicatie zelf draait op Hadoop en maakt gebruik van het Flink streaming processing framework.  Voor streaming applicaties willen we managed services van Google gaan benutten, waarbij de applicaties opnieuw worden opgebouwd, zodat we straks profiteren van alle Cloud kansen.

Meer tooling? Onze tech stack omvat:

  • Spring
  • PostgreSQL
  • Google Cloud-gerelateerde technologie: Big Query, Pub/Sub, Spinaker, GitLab CI, Kubernetes, Data Flow/Data Proc
  • Infrastructuur: Git, Maven/Gradle, Docker, Jenkins, Intellij, Jira, Rundeck
En wij zijn Scrum team 20A

Als onderdeel van Online Marketing, willen we zo veel mogelijk klanten tot een bezoekje aan bol.com verleiden door de laatste SEO en SEA technieken te benutten. Oftewel: wij zorgen ervoor dat alle online klantreizen bij bol.com eindigen. Ons team bestaat uit drie ontwikkelaars:

  • Michiel, onze kick ass big data developer
  • Kinson, een talentvolle young professional die in alles en iedereen geïnteresseerd is
  • Alexandra, gepassioneerd backend Java developer die alle trends op de voet volgt

We worden continu bijgestaan door Business Analist Lennart, Informatie Analist Sijtje en Irene, onze Product Owner. We werken bovendien nauw samen met architecten, business stakeholders en andere scrumteams. Ons team is sterk autonoom en verantwoordelijk voor alle services en applicaties. Een echte ‘build IT, run IT, love IT’ setting dus.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.