Helaas, deze vacature is niet actief.

Kotlin/Java API Engineer in Utrecht

Hoe maak... onze klanten blij? Ons team bouwt en vernieuwt de bol.com API Gateway en meerdere API’s die externe gebruikers in staat stelt met ons IT landschap te connecten. Onze ‘topklanten’ zijn de officiële bol.com...

Beschrijving

Hoe maak jij onze klanten blij?

Ons team bouwt en vernieuwt de bol.com API Gateway en meerdere API’s die externe gebruikers in staat stelt met ons IT landschap te connecten. Onze ‘topklanten’ zijn de officiële bol.com apps voor iOS en Android die door meer dan 1 miljoen mensen worden gebruikt. We werken intensief samen met het App team, zodat we de API conform hun wensen verbeteren en innoveren. Het team ontwikkelt ook services om data binnen het IT landschap te aggregeren. Bovendien hebben we onlangs een conversational commerce project opgestart, waarbij we voice als nieuw klantkanaal inzetten. Omdat de traffic echt enorm is, is performance altijd ‘koning’. En dus monitoren we de metrics niet alleen continu, maar voeren we ook non-stop verbeteringen door die de prestaties van de applicaties boosten.

Wat je doet als Kotlin/Java API Engineer

We drinken graag een kop koffie met een ervaren Software Engineer die probleemloos ‘reactive & resilient’ API’s bouwt. Je hebt een stevige visie op API ontwikkeling en alle onderwerpen die daarbij komen kijken, zoals versioning, security, authenticatie, aggregatie, functioneel en performance testen, throttling, rate limiting en documentatie.

In deze rol vormt je technische kennis een (solide) basis, maar helpt je persoonlijkheid flink mee. Bijvoorbeeld wanneer je met collega’s inzichten over API-gerelateerde onderwerpen uitwisselt: je geeft je mening, maar staat tegelijkertijd open voor ideeën van anderen. Je claimt eigenaarschap over de oplossingen die je bouwt en doet hetzelfde als het op de teamprestaties aankomt; samen brengen jullie alles naar productie. Je houdt van dynamiek, werk graag autonoom, maar wel ‘in tandem’ met alle stakeholders. Denk aan collega Software Engineers (binnen en buiten je team), Informatie Analisten, Architecten en de Product Owner.

En de tooling? Onze tech stack omvat:

  • Kotlin
  • Java
  • Non-blocking I/O
  • Reactive: Reactor, RxJava
  • Hystrix circuit breaker
  • Zuul API Gateway
  • Spring Boot
  • REST
  • GraphQL

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.