Consultant Enterprise Architectuur in leiden

Beschrijving

Welke impact maak jij als senior consultant enterprise architectuur?

Je adviseert toonaangevende organisaties op de bedrijfskundige en technologische aspecten van een digitale strategie -en transformatie. Zo worden onze opdrachtgevers toekomstbestendig.

Hoe doe je dit?

Als senior enterprise architect geef je de digitale strategie vorm en maak je de vertaalslag naar wat dit betekent voor bedrijfsprocessen, informatiestromen en bestaande technologie. Door je kennis en ervaring onderscheid jij je en straal je op natuurlijke wijze overwicht en professionaliteit, maar ben je ook in staat om verbinding te zoeken met architecten bij de klantorganisatie. Daarnaast leiden jouw kennis en assertiviteit ertoe dat je ook binnen Quint van toegevoegde waarde bent, door het aandragen van nieuwe onderwerpen en werkwijzen en het organiseren van kennissessies. Afhankelijk van je achtergrond en performance kun je doorgroeien naar een niveau waarop je eindverantwoordelijk bent voor een digitale strategie- of transformatieproject waarbij je leiding geeft aan een team van collega’s.

Waar en met wie doe je dit?

Bij Quint kom je terecht in een team van circa 20 collega’s die met jou in de adviespraktijk rondom digitale strategie en architectuur werkzaam zijn. Je werkt in wisselende samenstellingen voor een breed scala aan opdrachtgevers in uiteenlopende branches. Hierdoor is het werk erg afwisselend en is je leercurve steil. De meeste van onze opdrachtgevers zitten in de Randstad of midden Nederland. Tevens is er de mogelijkheid om soms opdrachten in het buitenland te doen.

Ons aanbod

Quint is een Best Place to Work , met persoonlijke aandacht voor iedereen. Naast onze open en informele bedrijfscultuur met korte lijnen naar al je collega’s biedt Quint trainingen, opleidingen en intervisie om je verder ontwikkelen. Daarnaast bieden we de mogelijkheid om deeltijd te werken, je werk flexibel in te richten, en jaarlijks de keuze om vier of vijf dagen per week te werken. Verder bestaat ons arbeidsvoorwaardenpakket uit:

 • Marktconform salaris;
 • Collectieve winstdeling;
 • Pensioenregeling;
 • Keuzevrijheid bij het invullen van je persoonlijke mobiliteit;
 • Laptop, telefoonabonnement, en een flinke korting op je sportabonnement;
 • 25 vakantiedagen met de mogelijkheid om dagen bij te kopen;
 • Borrels, (sportieve) teamuitjes, een groots eindfeest en inspirerende events.
Wat heb je in huis?

Je bent daadkrachtig en in staat om complexe onderwerpen transparant en to the point samen te vatten. Hierbij draag je de Dare to Challenge mentaliteit uit. Dit betekent dat je niet bang bent om je mening te geven, vragen te stellen en dat je bereid bent om met beide voeten in de modder te staan. Daarbij heb je affiniteit met het adviseren over eerder genoemde architecturen op tactisch niveau (bijvoorbeeld IT management) of strategisch niveau (bijvoorbeeld CIO) of de wens om hierin te groeien.

Verder neem jij mee:
 • Een afgeronde IT of technische academische studie;
 • 5-8 jaar werkervaring als architect met de vertaling van digitale strategieën naar oplossingen;
 • Ervaring in het (mede) opstellen van IT strategieën, doel architecturen, solution architecturen en uitwerken van strategische scenario’s voor digitalisering is essentieel;
 • Kennis van de oplossingen op actuele vraagstukken op gebieden zoals Digitale Strategie, Cloud Computing, Data Management, AI, Internet of Things, IT security en kan met de architectuur kaders en modellen zoals TOGAF, DYA en ArchiMate werken.
Let’s make impact. Word onderdeel van ons team!

Ben je enthousiast geworden en denk jij dat je een goede aanvulling bent voor ons team? Dan zien we graag je sollicitatie tegemoet via het sollicitatieformulier op deze pagina. Voor inhoudelijke vragen met betrekking tot de functie kun je contact opnemen met Leo Oudshoorn , of via telefoonnummer 06 31013886.

Dare to Challenge!

Dat is waar Quint voor staat. Wij zijn een toonaangevende, innovatieve en groeiende consulting organisatie, waar passie en ambitie samengaan. Onze cultuur gekenmerkt door kernwoorden als openheid, transparantie, oprechte interesse en onderling vertrouwen. Quint is de perfecte leeromgeving voor iedere consultant dankzij onze brede kennis en de drive die Quinters hebben om deze kennis te delen en toe te passen bij hun opdrachtgevers. Wij zijn marktleider in Nederland op het gebied van onafhankelijk cloud advies en sourcing advies en we zijn vier keer op rij uitgeroepen tot World’s Best Outsourcing Advisor.

Extra informatie

Status
Open
Plaats
leiden
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)
Gepubliceerd op
08-01-2021

Leiden | Fulltime (startersfunctie)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.