Helaas, deze vacature is niet actief.

Output Ontwikkelaar in Schiedam

Beschrijving

Als Output Ontwikkelaar sta je midden in de organisatie. Alle communicatiestromen richting onze klanten verlopen namelijk via het systeem waar jouw team verantwoordelijk voor is. De code die jij schrijft zorgt ervoor dat informatie uit verschillende systemen met de juiste uitstraling op het juiste moment via het juiste medium wordt verspreid.

Ons team

Declaratiebrieven, nieuwe polisbladen met verzekeringspasjes of spiegelinformatie voor zorgverleners: alle brieven en soortgelijke informatie komen voorbij en ons team Document Management leidt dit in goede banen. Bijna alle systemen maken brieven aan en zijn daardoor afhankelijk van het team. Het dagelijkse werk is dan ook dynamisch, waarbij ad-hoc werkzaamheden en de sprintplanning elkaar regelmatig afwisselen. Door recente functionele uitbreiding van het team is de focus van de ontwikkelaars meer naar de techniek verschoven. Zaken als de eigen autodeploy-tool onderhouden en bijvoorbeeld de bouw van onze communicatieservice krijgen nu aandacht naast de verzoeken vanuit de verschillende systeemclusters.

Jouw profiel

Het team Document Management bevindt zich aan het einde van de procesketen. Jij hebt oog voor deze hele keten en wilt steeds weten wat er bij andere clusters speelt. Deze kennis komt goed van pas als je de juiste wensen van klanten boven tafel moet krijgen en realiseren. In het team vervul je een sleutelrol: je bent een multitasker die met gemak meerdere en soms compleet verschillende ballen in de lucht houdt en tegelijk het overzicht bewaart over de werkzaamheden van het team. Je bent het aanspreekpunt voor gebruikers uit allerlei lagen van de organisatie. Zowel technisch als functioneel actief meedenken, zelfstandig op onderzoek uitgaan, je mening geven in overleggen en soms ook harde keuzes maken is in deze functie van groot belang.

We zoeken iemand die
 • Ervaren is met softwareontwikkeling (bij voorkeur Powershell en/of C#, affiniteit met SQL).
 • Aantoonbaar een beetje slim is (minimaal technisch HBO of WO afgerond).
 • Affiniteit heeft met digitale communicatie, ervaring met StreamServe is een grote pre maar geen vereiste.
 • Een sterke persoonlijkheid is met overtuigingskracht.
 • Een procesmatige werkstijl hanteert, snel schakelt en prioriteiten stelt.
 • Een collegiale samenwerker is die ook startende collega’s ondersteunt.
Wij bieden
 • Veel ruimte voor jouw professionele en persoonlijke ontwikkeling.
 • Een informele en dynamische werkomgeving met leuke collega’s.
 • Goede balans tussen werk en privé.
 • Prima arbeidsvoorwaarden (denk aan goed salaris, volledige OV-vergoeding en 13e maand).
 • Geregeld een borrel, filmavond of andere gezelligheid met collega’s.
 • Direct veel eigen verantwoordelijkheid.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Schiedam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Schiedam | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.