Helaas, deze vacature is niet actief.

Operational Developer in Groningen

Beschrijving

Operational Developer

Leidt (onder andere) de volgende verdubbeling in servercapaciteit in goede banen.

Full-time | Hoofdkantoor Groningen

Drijfveer achter onze groei.

We zijn de afgelopen jaren gegroeid van één simpele VPS naar een serverpark met onder andere meerdere applicatieservers, loadbalancers, fileservers en een redundant databasecluster. Om onze groei en toekomstplannen bij te houden komt daar binnenkort nog veel meer bij.

Wat doet onze Operational Developer?

Je houdt onze systemen scherp in de gaten om zo snel mogelijk problemen te signaleren en op te lossen en je zoekt pro-actief naar verbeterpunten en toekomstige bottlenecks. Daarbij werk je samen met de rest van het ontwikkelteam om te zorgen dat nieuwe functionaliteit probleemloos in gebruik genomen kan worden en helpt bestaande functionaliteit beter, sneller en betrouwbaarder te maken.

We bieden veel afwisseling in je werk: de ene dag bestel en configureer je een nieuw caching cluster, de andere dag gebruik je je kennis van de onderliggende storage engine om de SQL-query van een collega vijfhonderd keer sneller te maken.

Ons team

Ons team bestaat uit echte slimme developers. Wat we doen is heel complex, we zijn absoluut geen system integrator. We hebben daarom een mix van slimme, net afgestudeerde collega’s en zeer ervaren ontwikkelaars die al jaren bij ons aan de slag zijn. De meeste collega’s hebben een technische studie gedaan en hebben bij Belsimpel.nl van hun hobby hun werk gemaakt.

Kom je bij ons team? We houden van nieuwe collega’s! Je positief kritische blik en geest houden ons scherp om nog beter te worden.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.