Developer                        in Groningen

                     Developer                        Leer van de beste developers en pas je skills direct toe. Parttime bijbaan | 16 uur per week of meer | Hoofdkantoor... Werk aan impactvolle projecten. Bouw mee aan onze website en...

Beschrijving

                     Developer                       

Leer van de beste developers en pas je skills direct toe.

Parttime bijbaan | 16 uur per week of meer | Hoofdkantoor Groningen

Werk aan impactvolle projecten.

Bouw mee aan onze website en systemen en leer veel vanuit de praktijk. Je krijgt je eigen projecten en je bent verantwoordelijk voor je eigen code. Jij zorgt ervoor dat onze software robuust is, zodat deze nog jarenlang meegaat. Deze bijbaan is een uitgelezen kans om je studie in de praktijk te brengen en ontzettend veel te leren!

Wat doe je als Back-end Developer?

Als Developer bij Belsimpel krijg je vanaf dag één verantwoordelijkheden. Je bent meteen volwaardig lid van één van onze development teams dat aan allerlei interessante en uitdagende projecten werkt. Natuurlijk beseffen we dat je ook nog ontzettend veel kan leren en hier helpen we jou graag bij! De projecten waar je aan werkt passen we aan op de uren die je per week aanwezig bent, zodat je zelf verantwoordelijk bent voor je eigen code.

Bij Belsimpel zijn we bovendien geen fan van 3rd party software, we bouwen daarom ook eigenlijk alles zelf. Je werkt daarom altijd aan een project dat echt impact heeft op het bedrijf.  Zo kun je bijvoorbeeld werken aan onze website, of optimaliseer je allerlei complexe systemen die we zelf hebben ontwikkeld om bijvoorbeeld de klantenservice, onze inkopers of collega's uit andere teams te ondersteunen. Ook hebben we onze eigen verzekeringsmaatschappij en zijn we druk bezig met ons eigen HR-systeem. Kortom: genoeg te doen!  

Jij leert van ons, maar wij leren ook graag van de nieuwe inzichten en kennis die jij meebrengt! In principe is het de bedoeling dat je zoveel mogelijk tijdens kantooruren werkt. Op deze moment zijn de meeste ervaren fulltime collega's ook aanwezig om jou te begeleiden. heb je tentamens? Dan is het altijd bespreekbaar om iets minder te werken. Veel parttimers blijven na hun afstuderen trouwens bij Belsimpel werken. Er zijn dus ook volop doorgroeimogelijkheden na je afstuderen! 

Ons team

Ons team bestaat uit ongeveer 60 echte slimme (en gezellige!) developers. Wat we doen is heel complex, we zijn absoluut geen system integrator. We hebben daarom een mix van slimme, net afgestudeerde collega’s en zeer ervaren ontwikkelaars die al jaren bij ons aan de slag zijn. Het is belangrijk dat je al wel kan programmeren. De meeste collega’s hebben bijvoorbeeld een technische studie (zoals Computing Science) gedaan. We vinden het minder belangrijk met welke talen je al ervaring hebt, omdat we denken dat we jou snel genoeg up-to-speed krijgen als je over het juiste niveau beschikt!  Ga jij met ons de uitdaging aan om de Mobiele Wereld iedere dag een beetje beter te maken voor onze klanten én collega's?


Extra informatie

Status
Open
Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
06-01-2021

Groningen | ICT / IT / Programmeur | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.