Software Architect in Groningen

Beschrijving

Software Architect

Ontwerp software waar we mee kunnen groeien.

Fulltime | 32 tot 40 uur per week | Hoofdkantoor Groningen

Wij kunnen op je bouwen, vandaag en morgen.

Jij bouwt de fundering voor al onze systemen en werkt dagelijks aan belangrijke code. Je hebt oog voor de lange termijn: jij weet precies welke effecten de keuzes van vandaag hebben op de toekomst. Als Software Architect ben je een onmisbaar onderdeel van het bedrijf.

Wat doe je als Software Architect?

Als Software Architect bij Belsimpel ben je een onmisbare factor in ons back-end developmentteam. Jij gaat aan de slag met de fundering van vele projecten voor onze systemen, want wij maken alle systemen die we gebruiken zelf. Je werkt dus aan de ruggengraat van het bedrijf! Je werkt veel samen met de andere developers en met Jeroen & Jeroen. Deze korte lijnen zorgen ervoor dat je veel input hebt in welke richting we als Belsimpel op gaan.

Je bent dagelijks bezig om Belsimpel en de backofficesystemen te optimaliseren in performance en snelheid. Je hebt daarbij een goed beeld van de structuur voor je en werkt uiteraard objectgeoriënteerd. Je werkt aan belangrijke en structureel gebruikte code, dus we kunnen letterlijk en figuurlijk op je werk bouwen. Naast het dagelijkse contact met de mede-developers en eigenaars van Belsimpel, heeft je werk ook invloed op de werkzaamheden van honderden collega's. Zowel op het hoofdkantoor in Groningen, als in de winkels door heel Nederland.

Je hebt een heldere kijk op de toekomst en denkt altijd vooruit. Jij zorgt ervoor dat wij straks probleemloos de internationale markt op kunnen: dankzij jouw werk is schaalbaarheid en meertaligheid geen enkel probleem. Je weet precies welk effect de keuzes die je nu maakt op de lange termijn hebben. Ook denk je na over hoe we zorgen dat de huidige systemen ook compatible zijn met toekomstige functies. 

Ons team

Ons team bestaat uit echte slimme developers. Wat we doen is heel complex, we zijn absoluut geen system integrator. We hebben daarom een mix van slimme, net afgestudeerde collega’s en zeer ervaren ontwikkelaars die al jaren bij ons aan de slag zijn. De meeste collega’s hebben een technische studie gedaan en hebben bij Belsimpel van hun hobby hun werk gemaakt.

Kom je bij ons team? We houden van nieuwe collega’s! Je positief kritische blik en geest houden ons scherp om nog beter te worden.

Zo werken wij

We hebben inmiddels meer dan 50 developers die in kleinere teams werken aan allerlei projecten. Naast onze algemene vergadering waarin we wekelijks de grote lijnen voor iedereen duidelijk maken overleg je in je teammeeting over de details van je project. Hierbij overleg je ook met onze business developers om de vraagstukken vanuit de organisatie te vertalen naar de beste programmeeroplossing.

Belangrijke beslissingen nemen we in overleg met elkaar. Development is één van de kernfuncties binnen Belsimpel en de belangrijkste driver van onze groei. Er is geen tussenlaag, voor belangrijke beslissingen zijn Jeroen & Jeroen altijd aan boord en aanwezig bij de overleggen. Geen politiek, geen project managers die de business of techniek niet snappen, geen frustraties.

Je werkt zelfstandig aan je eigen code, maar je werkt ook veel samen. Je collega’s reviewen jouw code en jij reviewt die van hen. Je bent kritisch op de inhoud, maar op een respectvolle manier. Zo leren we van elkaar en blijft de kwaliteit hoog. We doen meerdere releases per dag. Gaat er code live? Je bent verantwoordelijk voor je eigen releases maar uiteraard helpen we elkaar als er iets mis gaat. Je hoeft dus niet continu brandjes van andere collega’s te blussen.

Zie je iets dat anders moet? We staan open voor verandering. Kan een stuk back-end code efficiënter? We zijn niet bang om heritage code weg te gooien. Kan er iets in de front-end beter? Dan voegen we je idee toe aan de a/b test queue.

We werken met verschillende tools, waaronder AWS, Trello, NGINX, PHP7 en Galera. Daarnaast zit je bij ons niet te turen naar een 15" laptopscherm, maar kun je aan de slag met drie beeldschermen en alle extra gear die je nodig hebt om je werk goed te doen. 

Extra informatie

Status
Open
Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)
Gepubliceerd op
02-10-2020

Groningen | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.